CARITAS
Jesteś tutaj: HomeOGŁOSZENIA PARAFIALNEOgłoszenia parafialne od 14 do 20 maja 2018r.
  1. OGŁOSZENIA PARAFIALNE
  2. INTENCJE MSZALNE
next
prev

Ogłoszenia parafialne od 14 do 20 maja 2018r.

Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na wystrój,
o troskę o świątynię w tym tygodniu proszę od p.Wilczyńskich do p.Zawada
a za 2 tyg w CZWARTEK 24 MAJA od p.Włodarczyków do końca Podjamy z racji I Komunii Świętej


Nabożeństwo MAJOWE 2018
Od poniedziałku do piątku przy krzyżach o 19.00

poniedziałek – skrzyżowanie na Makowszczyznę
wtorek - Żdżary koło sali OSP
środa - Podjama
czwartek - Kabkaz
piątek - Podjaworek
W SOBOTĘ O 17.15 W KOŚCIELE
W NIEDZIELĘ O 10.45 W KOŚCIELE

ZAPOWIEDZI II
Przysięgę małżeńską przed ołtarzem złożyć pragną:
Kinga Siubiak i Damian Andrzejwski nasi parafianie
a także Katarzyna Płuska z parafii Łubnice i nasz parafianin Michał Cyga

Nasze Archiwum

Menu

TU BYLIŚMY...

WYDARZENIA RELIGIJNE

WSPIERAMY

POLECAMY

BIBLIA ONLINE

BIBLIA ONLINE

ODWIEDZA NAS

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

KOMENTARZ DO EWANGELII

Porządek Mszy Św.

Dni powszednie:
17:30

Sobota:
17:30

Niedziela i Święta:
09:00, 11:00

Sakrament Pokuty

Przed każdą Mszą św.

W Piątek od godz. 15:00 do mszy wieczornej

Ks.Stefan Jarzębiński

REKLAMY

KLIKNIJ OBRAZEK

KLIKNIJ OBRAZEK

KLIKNIJ OBRAZEK

KLIKNIJ OBRAZEK
TO SIĘ WYDARZYŁO:
04-03-2018
Bieszczady 30.04.2018r. - AKTUALIZACJA PROGRAMU

{loadposition moja14}

Czytaj dalej...
04-12-2017
PLAN KOLĘDY 2017

{loadposition moja16}

Czytaj dalej...
12-11-2017
Pamiętamy o Tych co odeszli
Pamiętamy o Tych co odeszli

W dniu pierwszego listopada uczniowie Szkoły Podstawowej w Żdżarach wraz z księdzem proboszczem Adamem Sośnickim zaprosili mieszkańców Żdżar, Wiewiórki i przebywających na terenie miejscowości gości na ,,Zaduszki Poetyckie”. Zgromadzeni w kaplicy cmentarnej mogli wysłuchać nostalgicznych pieśni oraz wierszy przypominających o tych, których kochaliśmy, a którzy są już po drugiej stronie. Podczas występu utożsamialiśmy się ze słowami księdza Twardowskiego ,,Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. Te mądre i prawdziwe słowa niech przypominają nam o miłości i oddaniu tu na ziemi, bo może się zdarzyć tak, że będzie za późno na ważne w życiu słowa ,,kocham cię''. Pamiętaj ! ...

Czytaj dalej...
17-07-2017
FORUM MŁODZIEŻOWE W KOSTOWIE - WARTO TAM BYĆ!!!
FORUM MŁODZIEŻOWE W KOSTOWIE - WARTO TAM BYĆ!!!

15-20 sierpnia 2017 r. Kostów. Przyjeżdżajcie na godz. 17. Proszę zabrać ze sobą namiot. Chodzi o spotkanie młodych. Zauważyłem, że wiele potraficie, tylko czasem trzeba Wam pomóc. Spędzimy razem kilka dni, poznamy się. Szykuję dla Was różne formy aktywności: teatr, taniec, muzyka, film, prace ręczne. Zainteresowanych proszę o wcześniejszy kontakt. Osoby, które nie mogą być na całości zapraszam od piątku wieczora. Spotkanie kończymy w niedzielę po południu.Koszt: 100 zł za pobyt od 15 do 20 sierpnia, zapraszamy młodzież po I klasie gimnazjum wzwyż. Ks. Darek Brylaktel: 691 842 812e-mail: parafiakostow@gmail.com

Czytaj dalej...
16-07-2017
Wycieczka do Budapesztu - FOTORELACJA
DO GÓRY